banner image
BAŞKANDAN

Ağahan'ı yakından tanıyın!

2008 yılında Muhammed Korkmaz tarafından kurulan Ağahan, Mimarlık, mühendislik, yapı denetim ve iş sağlığı güvenliği alanlarında hizmet vermektedir.

BAŞKANDAN!

2008 yılında kurduğum Ağahan, aile mesleğimizi icra ettiğimiz bir nevi devam şirketidir. Yılların ailemize kattığı tecrübenin yanına mimarlık, iç mimarlık, yapı denetim gibi akademik eğitimleri de ekleyerek sevdiğim ve bildiğim mesleğin üzerinden ülkeme, vatanıma katkı sağlamanın gururunu yaşıyorum.

Ağahan olarak, gelişen teknolojinin imkanlarından faydalanmanın yanında, kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak, hayal ettikleri konforu, rahatlığı, maddi kazancı sağlayacak yapılar tasarlamaya önem veriyoruz. Yeniliklerin sıkı bir takipçisi olarak, yapıların uzun ömürlü ve kullanışlı olmasını amaçlıyoruz. Yükselen yaşam standartlarının arttırdığı beklentilere cevap verebilecek bir kuruluş olmak için çalışıyoruz.

Ülkemize, toplumumuza ve en önemlisi geleceğimize karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu nedenle ilkelerimizden sapmadan misyonumuzu devam ettiriyoruz.

10. yılını tamamlamış bir kuruluş olarak güven, memnuniyet ve kalite ilkeleriyle sağladığımız müşteri sadakati ile yüzlerce aileye ekmek kapısı oluyor ve ayrıca çalışma arkadaşlarımızın yaşam standartlarını imkânlarımız doğrultusunda en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Sizlerle birlikte Ağahan ailesi olarak nice 10 yıllar daha görmek arzusuyla, ilk günkü heyecanımızı koruyarak devam edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Sevgilerimle...

Muhammet Korkmaz

EKİBİMİZ

Birlikte Güçlüyüz!

Sefer Tüylüoğlu
Genel Koordinatör
Tamer Dilmaç
İş Güvenliği Uzmanı
Didem Altaş
İşyeri Hekimi
Nazlı Karakoyun
İŞYERİ HEMŞİRESİ